Inspiracje

TECH LIGHT

Inpiracje 3D

Loft

Profile ledowe w przestrzeni loftowej nie tylko pełni funkcję oświetleniową, ale stają się integralną częścią aranżacji wnętrza.

Kuchnia

Delikatnie rozświetlony blat roboczy czy ledowe taśmy podszafkowe stworzą przyjemne i ergonomiczne miejsce do przygotowywania posiłków.

Schody

Oświetlenie LED schodów to nie tylko funkcjonalność, ale także designerski element, który podkreśla nowoczesny charakter tego miejsca w domu.

Łazienka

Pomieszczenie, które wymaga nie tylko praktycznych źródeł światła, ale również elementów, które nadadzą wnętrzu nowoczesny i funkcjonalny charakter.

Lampy

Lampy LED, umieszczone strategicznie nad wydzielonymi strefami, wyeliminują cienie oraz zapewnią równomierne oświetlenie całego wnętrza.

Sala kinowa

Użycie profili ledowych w sali kinowej to jak taniec światła w harmonii z przestrzenią, podkreślający wyjątkowy styl wygodnego życia.

Przedpokój

Odpowiednie umiejscowienie czy możliwość zmiany koloru światła, umożliwia dostosowanie atmosfery do różnych momentów dnia.

Recepcja

Zmieniając kolory i intensywność, pokaż niepowtarzalny charakter, tworząc atmosferę od nowoczesnej elegancji po energetyczną ekstrawagancję!

Ściana win

Delikatne oświetlenie wyeksponuje kolekcję win jak również nada wnętrzu winiarni oryginalnego wyglądu i elegancji, tworzącjednocześnie subtelny nastrój.